Ligue 1

Tarih:  18.03.2017

Saat: 23:00

Stad: Stade Louis II

Monaco v Nantes Maçı Analizi

Monaco tarafından ligin kontrolünün elde tutulabilmesi için bu karşılaşmanın gidişatı da orta saha oyuncularına yüklenecektir. Monaco’nun orta sahasıyla Nantes’in orta sahasının farkı net olarak anlaşılabiliyor. Monaco – Nantes iddaa oranları ev sahibinin galibiyetine ve ilk yarıda göstereceği başarıya bağlı olarak belirlenmiştir. Lider Monaco’nun bu maçta ilk yarıda oynayacağı oyuna bağlı olarak Nantes’in baskılı oyununda da farklılıklar meydana gelebilir. Başarılı bir şekilde ön planda tutulacağı düşünülen forvet hattının şuana kadar attığı 78 gole yenilerinin ekleneceği öngörülmektedir.

Monaco Puan Kaybetmez

Monaco ile ilgili yapılan yorumlarda artık bu takımın yenilmez olduğundan ve herhangi bir baskıdan yılmayacağından söz edilebiliyor. Takımın ligin üzerinde kurmuş olduğu baskıyla birlikte ortaya tamamen farklı bir sonuç çıkabiliyor. Hızlı oyunlarda çok başarılı ve çok istikrarlı bir görüntü ortaya koyan ekibin bu maçta da 3 puanı alarak ligdeki bir sonraki haftaya odaklanacakları düşünülüyor.

Nantes İçe Kapanabilir

Nantes her ne kadar atak yönünden başarılı bir yapıya sahip olmasa da, defansif oyunlarda çok kolay ve çok başarılı bir şekilde oyunda yer alabilmektedir. Bundan dolayı deplasman ekibinin karşılaşmanın gidişatını sadece kapanarak ve kontra ataklarla tam tersi yönde değiştirebileceği düşünülüyor. Kontra ataklarla gol bulunursa tekrar kapanılabilir.

MAÇ TAHMİNİ;

Monaco’nun bu maçta resital seyrettireceği düşünülmekte ve stadyumun tam olarak dolacağı bilinmektedir. Şuana kadar adından sıkça söz ettiren futbol takımının başarılı olduğu tek yerin lig olduğunu söylemek mümkündür. Avrupa’a istikrarlı bir galibiyet serisi ortaya koyamayan ekip, şampiyonluğa odaklanmış durumdadır. Galibiyetin özellikle de bu tarz karşılaşmalarda daha da yaklaştığı biliniyor. Evinde oynayacak olan ekibin en az iki farklı bir şekilde galip geleceği düşünülmektedir.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 1

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betpluton; 1,36

Bets10; 1,38

Enbet; 1,35

Jojobet; 1,36

Sekabet; 1,37

Tahmin-2: 2,5 Gol Üstü

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Betpluton; 1,62

Bets10; 1,60

Enbet; 1,61

Bahsegir; 1,61

Sekabet; 1,63